zde se nacházíte:
Homepage > Industries

Who uses Navigo3

The project based Navigo ERP system is suitable for all types of project oriented companies and organizations as well as for managing internal development projects.

 

 

Consulting engineers

Significant help in work efficiency increasing, from designing houses, motorways, technologies to interiors. Project portfolio management, financial and capacity planners, cash flow. Projects profit forecast.

Ondřej Budík

project director, HBH Project

We have tested Navigo3, Primavera and Deltek. Navigo3 convinced us with its clarity and reasonable costs.

Reklamní agentury

Pořádek ve stovkách i tisících zakázek všech velikostí, od vlastních výkonů po produkci. Porovnání ziskovosti zakázek různých typů, sledování přínosu jednotlivých klientů. Možnost odměňování manažerů zakázek podle výsledků.

Pavla Kopecká

finanční manažerka, Omega Design, s.r.o.

Naše posuzování výkonu jednotlivých oddělení a kolegů už není založeno jen na nepřesných osobních dojmech. Při odměňování si můžeme pomáhat objektivními čísly.

Projektové organizace

Projektová organizace je typická různorodými zakázkami. Přesně tomu odpovídají možnosti Naviga, ve kterých snadno evidujete malé krátké zakázky, i přes ty komplikované a dlouhodobé. Efektivní vytížení zaměstnanců a dalších zdrojů je klíčem k úspěšné a ziskové zakázce.

Richard Červenka

ředitel, Regionální rozvojová agentura PK

Navigo nám vyřešilo klíčovou agendu, která je potřeba pro hladký průběh realizace zakázek a tedy i fungování celé agentury. Výrazně ubylo nejasností při plánování zakázek pro jednotlivé zaměstnance.

Architektonické kanceláře

Přehled o skutečných nákladech jak u zakázek s pevnou cenou, tak u přípravy soutěžních návrhů nebo u poradenské činnosti kalkulované hodinovou sazbou. Zvýšení efektivity práce.

Karel Pleyer

PRECIS Architecture

Díky Navigu všichni ve firmě víme, jestli někde hrozí problém. A můžeme jej tak začít hned řešit.

Vývoj software

Vaši vývojáři používají při plánování práce jednotky jako man‑day nebo story point. Vědí ale, kolik peněz nakonec vývoj stojí? Víte to Vy? S Navigem budete mít dokonalý finanční přehled na mnoha úrovních. Od ceny nově přidané funkce přes vývoj celé nové verze software po roční cenu údržby a oprav chyb.

Jaroslav Kuboš

technický ředitel, Navigo Solutions, s.r.o.

JIRA je fajn pro plánování a řízení vývoje software, bohužel je úplně odtržená od ekonomiky firmy. Navigo data z JIRY chytře kombinuje s ekonomickými daty a umožňuje kvalifikovaně rozhodovat podle finančních ukazatelů. Koneckonců - o peníze jde ve firmě především.

No news available.

Geodetické kanceláře

Řízení a kontrola pracovníků v různých lokacích, snadné vykazování prací i v terénu.

Jiří Kraus

jednatel, DATA PROCON s.r.o.

Jsme mimořádně spokojeni s přehledným grafickým zobrazením rozpracovanosti projektů. Bez procházení detailů dokážeme už z výpisu všech otevřených projektů určit, jak si který ekonomicky stojí a jaký se dá očekávat výsledek.

Právní a konzultační firmy

Sledování bilance projektů za pevnou částku i evidence průběžných zakázek fakturovaných denní nebo hodinovou konzultační sazbou.

.

No news available.

Máte zájem?

Rádi pro vás vytvoříme vlastní zkušební verzi Navigo3 na 2 měsíce zdarma.